// o producencie oprogramowania

G DATA Software AG wywodzi się z Niemiec i jest innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą, skupiającą się na oprogramowaniu antywirusowym. Jako pierwsza opracowała w 1987 roku pierwszy program antywirusowy. Z tego powodu G DATA należy do najstarszych antywirusowych firm programistycznych na świecie.

Dzięki doświadczeniu i rozwijaniu nowych technologii, G DATA zapewnia bezpieczeństwo małym, dużym i średnim przedsiębiorstwom, infrastrukturze krytycznej oraz milionom klientów prywatnych w ponad 90 krajach.

Poprzez opracowanie unikalnych rozwiązań zabezpieczających i inteligentnych mechanizmów ochrony, G DATA zapewnia bezpieczeństwo przed ponad 600 milionami złośliwych plików. Jest światowym liderem łączącym w swoich produktach antywirusowych najbardziej zaawansowane technologie bezpieczeństwa. 

// rozwiązanie biznesowe

G Data AntiVirus Business - Endpoint Security

Endpoint Security to główny filar ochronny koncepcji Layered Security, której zdaniem jest ochrona serca każdej sieci firmowej. Dotyczy to zwłaszcza urządzeń końcowych, na których użytkownicy regularnie pracują z wrażliwymi danymi, na których codziennie wprowadzają dane dostępu i otwierają załączniki pochodzące z poczty elektronicznej.

Endpoint Security obejmuje wszystkie rozwiązania, które chronią użytkowników bezpośrednio przed różnymi zagrożeniami oraz wykorzystaniem luk bezpieczeństwa przez złośliwe oprogramowanie. Obejmuje to proaktywną ochronę przed nieautoryzowanym oprogramowaniem, w tym skuteczną zaporę sieciową (firewall) i wydajne zarządzanie poprawkami (patch management), aby luki bezpieczeństwa w zainstalowanym oprogramowaniu nie stały się wektorem ataku dla cyberprzestępcy.

// Technologie proaktywne W G DATA
Algorytmy
Heurystyczne

Kontrola
Zachowania

Keylogger
Protection

BankGuard
 

Exploit
Protection

Bazy
Sygantur

Endpoint Security - dostępne wersje

G Data
AntiVirus Business
Jest to rozwiązanie zapewniające ochronę dla sieci firmowej także przed atakami typu ransomware, wykorzystując najnowocześniejsze technologie antywirusowe.
Zarządzanie realizowane jest poprzez centralną konsolę i obejmuje swoją ochroną zarówno serwery, stacje robocze oraz smartphone’y z systemem Android oraz iOS bez ograniczania ich wydajności.
G DATA
Client Security Business
Oferuje kompleksową ochronę wszelkiego rodzaju danych firmowych. Stosowana w nim ochrona hybrydowa łączy w sobie proaktywne technologie zabezpieczeń z rozwiązaniami opartymi o sygnatury, tworząc barierę dla cyberataków, złośliwego oprogramowania, exploitów, wirusów szyfrujących, wyłudzeń oraz kradzieży danych.
Ponadto rozwiązanie to zawiera zaporę sieciową oraz moduł antyspamowy.
G DATA
Endpoint Protection Business
W tej wersji firmy zyskują wielopoziomową aktywną ochronę hybrydową, która skutecznie chroni systemy IT przed wszelkimi zagrożeniami w sieci oraz cechuje się proaktywnym podejściem w stosunku do nowych zagrożeń.
Ponadto rozwiązanie to dodatkowo wyposażone jest w kontrolę treści i dostępu do Internetu, urządzeń oraz aplikacji.
G DATA
Managed Endpoint Security
Rozwiązanie to dedykowane jest dla firm, które nie dysponują własnym działem IT, jednak chcą korzystać z pełnej ochrony. Umożliwia ono dostawcy usług IT zarządzanie siecią klienta w sposób zdalny - bez potrzeby fizycznej obecności.
Pakiet dedykowany jest partnerom i ich klientom, dla których ważne są zaróno bezpieczeństwo jak i wygoda w zarządzaniu usługami.
// kluczowe funkcje G Data Business
// Wersja testowa

Istnieje możliwość darmowego przetestowania rozwiązań G DATA Business bez żadnych zobowiązań.

Jeśli potrzebujesz wersji testowej lub masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Napisz lub zadzwoń do nas!
// SZCZEGÓŁOWE PORÓWNANIE ROZWIĄZAŃ G DATA BUSINESS

// Chętnie porozmawiamy i doradzimy

Nie znalazłeś tego,
czego szukałeś?

737 185 902 | 737 185 903 | 727 790 662