// o producencie URZĄDZEŃ

Marka Hillstone Networks została założona w 2006 roku, w czym udział miały firmy NetScreen, Cisco oraz Juniper.

Hillstone Networks zapewnia zabezpieczenia sieciowe nowej generacji, wyposażone w rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Znany jest z produktów, które dzięki uczeniu maszynowemu zapewniają wysoką skuteczność w zapewnieniu bezpieczeństwa sieciowego tysiącom klientów na całym świecie.

// Rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb

Rodzina Hillstone Networks

Hillstone Networks stworzył rozwiązania o zróżnicowanych funkcjonalnościach i parametrach, przeznaczonych zarówno dla klientów z mmniejszą ilością urządzeń końcowych jak i tych korporacyjnych, z tysiącami stacji roboczych. 

Wszystkie modele podzielone są na następujące serie:

E-Series
A-Series
I-Series
S-Series
AX-Series

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

// HILLSTONE NETWORKS seria e

Zapory Hillstone nowej generacji z serii E (NGFW – Next Generation Firewall) zostały zaprojektowane z myślą o określonej funkcji bezpieczeństwa i zapewniają kompleksową i szczegółową widoczność oraz kontrolę aplikacji.

Mogą identyfikować i zapobiegać potencjalnym zagrożeniom związanym z aplikacjami wysokiego ryzyka, zapewniając jednocześnie kontrolę opartą na politykach dotyczących aplikacji, użytkowników i grup użytkowników. Polityki można zdefiniować tak, aby zagwarantować przepustowość aplikacji o znaczeniu krytycznym, jednocześnie ograniczając lub blokując nieautoryzowane lub złośliwe aplikacje.

Hillstone NGFW z serii E kompleksowo zapewniają sieciom bezpieczeństwo i zaawansowane funkcje zapory ogniowej, posiadają doskonały stosunek wydajności do ceny, ponadprzeciętną efektywność energetyczną oraz wszechstronne mechanizmy zapobiegania zagrożeniom.

NGFW Hillstone serii E zapewniają aplikacjom ochronę przed atakami sieciowymi w czasie rzeczywistym, chroniąc przed wirusami, spyware, botnetami, spoofingiem ARP, atakimi DoS/DDoS, trojanami, przepłnieniem bufora i atakimi typu SQL injection.

Posiadają ujednolicony moduł wykrywania zagrożeń, który udostępnia szczegóły pakietów pozostałym elementom infrastruktury bezpieczeństwa (AD, IPS, filtrowanie adresów URL, antywirus, piaskownica), co znacznie zwiększa skuteczność ochrony i zmniejsza opóźnienia w sieci.

// HILLSTONE NETWORKS seria a

NGFW Hillstone Serii A oferują wysoką wydajność w zakresie przepustowości firewalla, jednoczesnych i nowych sesji, a także wyjątkowo szybką przepustowość w warstwie aplikacji (DIP), która ma fundamentalne znaczenie w celu spełnienia potrzeb wymagających środowisk bezpieczeństwa.

Oferuje również przyjazną funkcjonalność oprogramowania VPN IPSEC umożliwiając integrację z innymi producentami (np. Cisco, Fortigate, Stormshield, PaloAlto, MikroTik, itp.) aby w razie potrzeby wspierać dodatkowe funkcje bezpieczeństwa.

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

Dodatkowo UTM posiada wsparcie sprzętowe dla akceleracji VPN, SSL-TLS Intel® QAT. Wszystkie modele wyposażone są w gniazda na szybkie dyski twarde dzięki czemu istnieje możliwość zwiększenia miejsca do przechowywania logów. Modele przystosowane są do montażu w szafie rack. Posiadają wentylację z przodu i z tyłu, która pomaga w rozpraszaniu ciepła.

UTM Hillstone Networks Seria-A oferuje to co najlepsze w ochronie antyspam. Dzięki współpracy z światowym liderem w ochronie poczty, firmą CYREN udało się osiągnąć bardzo wysoką skuteczność ochrony antyspamowej i zapobiega spamowi w czasie rzeczywistym.

Mocną stroną urządzenia Hillstone Networks seria A jest to, że przeprowadzają inspekcję SSL (proxy SSL) poprzez dedykowany chip SSL/TLS Intel® QAT (bez udziału CPU), dzięki którym wydajność urządzenia nie spada tak diametralnie jak u innych producentów Firewalli (średnie spadki u innych producentów NGFW, UTM to ok 95-97% przepustowości całego systemu bezpieczeństwa przy włączonej inspekcji SSL).

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

// HILLSTONE NETWORKS seria e PRO

Zapory sieciowe nowej generacji Hillstone E-Pro (NGFW) zostały zaprojektowane z myślą o kompleksowym bezpieczeństwie z doskonałym współczynnikiem ceny do wydajności.

Zapewniają szczegółową widoczność i kontrolę aplikacji. Zaawansowana architektura systemu i dedykowane możliwości przyspieszenia sprzętowego umożliwiają modelom serii E-Pro zabezpieczenie całego ruchu z precyzyjną kontrolą bez pogorszenia wydajności.

Seria Hillstone E-Pro NGFW zawiera zaawansowane funkcje zapory, oferuje niskie zapotrzebowanie na energię, dużą wydajność oraz elastyczne, przystępne cenowo i łatwe w zarządzaniu rozwiązanie, które zapewnia kompleksową ochronę przed zagrożeniami i wsparcie dla bezpieczeństwa infrastruktury IT.

Seria E-Pro NGFW firmy Hillstone zapewnia zapobieganie włamaniom w oparciu o analizę ataków i głęboką inspekcję aplikacji i protokołów, co zabezpiecza warstwy 2-7 sieci poprzez skuteczne filtrowanie zagrożeń bezpieczeństwa, takich jak wirusy, konie trojańskie, robaki, oprogramowanie szpiegujące, ataki z wykorzystaniem luk w zabezpieczeniach i ataki unikowe.

Seria E-Pro wykorzystuje zoptymalizowany algorytm identyfikacji ataków w celu łagodzenia ataków DoS/DDoS, co zapewnia bezpieczeństwo sieci i dostępność aplikacji biznesowych. NGFW firmy Hillstone oferuje zaawansowaną ochronę przed atakami internetowymi, która nie tylko zapobiega atakom internetowym, takim jak wstrzykiwanie SQL i skrypty między witrynami, ale także chroni przed manipulowaniem stronami internetowymi i podobnymi exploitami.

Silnik wykrywania wirusów oparty na skanowaniu strumieniowym umożliwia filtrowanie z niskimi opóźnieniami i z wysoką wydajnością w protokołach HTTP/HTTPS, FTP, SMB, różnych protokołach przesyłania poczty i skompresowanych plikach. Filtrowanie adresów URL może pomóc administratorom sieci w łatwym kontrolowaniu przeglądania złośliwych adresów URL. Różnorodne funkcje zarządzania i kontroli mogą zapobiegać złośliwym działaniom ukrytym w ruchu szyfrowanym SSL, w tym wiadomości e-mail.

Cloud Sandbox, zaawansowany silnik wykrywania zagrożeń, może emulować środowisko wykonawcze i analizować wszystkie działania związane ze złośliwymi plikami, identyfikować zaawansowane zagrożenia i dostarczać kompleksowe raporty o zagrożeniach oraz błyskawiczną sugestię reakcji na incydent.

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

// HILLSTONE NETWORKS seria S

Ponieważ krajobraz zagrożeń agresywnie ewoluuje, jako naturalną odpowiedź na nie opracowywane są nowe technologie ochrony sieci. Pośród nich, jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań jest system zapobiegania włamaniom (IPS – Intrusion Prevention System). Urządzenia serii S bazują na sieciowym rozwiązaniu IPS (NIPS) i działają w trybie ciągłym i przewodowym, wykonując głęboką inspekcję pakietów oraz kontrolę całego ruchu sieciowego. Urządzenia wykorzystujące NIPS stosują reguły oparte na kilku metodach, między innymi analizują anomalie protokołów i sygnatur w celu blokowania zagrożeń.

Hillstone NIPS wdraża się w sieci, aby kontrolować ruch uznany jako niewykryty przez rozwiązania obwodowe, co stanowi integralną część systemów bezpieczeństwa sieci ze względu na wysoką wydajność, brak kompromisów, najlepsze w swojej klasie możliwości ochrony oraz szerokie i elastyczne scenariusze wdrażania.

Platforma Hillstone NIPS zapewnia wysoką przepustowość, niskie opóźnienia i maksymalna dostępność w celu utrzymania wydajnych operacji bezpieczeństwa bez narażania wydajności sieci. NIPS łączy analizę protokołów, reputację zagrożeń i inne funkcje zapewniające ochronę przed zagrożeniami od warstwy 2 do warstwy 7, w tym atak ARP, atak Dos/DDoS, nieprawidłowe protokoły, złośliwe adresy URL, złośliwe oprogramowanie i ataki sieciowe.

Hillstone NIPS zapewnia kompleksową widoczność w oparciu o protokół, aplikację, użytkownika i treść. Może zidentyfikować ponad 3000 aplikacji, w tym setki aplikacji mobilnych i aplikacji w chmurze.

Łącząc wiele źródeł danych, system może zidentyfikować informacje kontekstowe umożliwiające podejmowanie właściwych decyzji blokujących. Dzięki szczegółowej i niezawodnej funkcji raportowania zapewnia widoczność w różnych widokach:

• Unikalne szablony, w zależności od tego, czy jesteś właścicielem, administratorem systemu czy administratorem bezpieczeństwa, etc.
• Zorganizowane treści dotyczące różnych zagrożeń (bezpieczeństwa, systemowych, sieciowych), które wyraźnie Ci pomogą zrozumieć ryzyko i podjąć właściwą decyzję.

// HILLSTONE NETWORKS seria i

Produkty serii I firmy Hillstone Networks służą do wykrywania, śledzenia i reagowania (NDR) na naruszenia ochrony i bezpieczeństwa serwerów w infrastrukturze krytycznej.

System klasy sBDS Server Breach Detection System to podstawa każdego wysoko bezpiecznego działu SOC (Security Operations Center). Wykorzystuje on wiele technologii wykrywania zagrożeń, w tym tradycyjne oparte na sygnaturach lub regułach, modelowaniu danych dotyczących zagrożeń na dużą skalę, a także maszynowym uczeniu analizy zachowań użytkowników.

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

System stanowi idealne rozwiązanie do wykrywania zaawansowanych zagrożeń, w tym oprogramowania ransomware, złośliwego oprogramowania do kopania kryptowalut, oraz ochrony serwerów krytycznych i wrażliwych danych przed wyciekiem lub kradzieżą.

Razem z kompleksowym „wypatrywaniem” zagrożeń, możliwościami analitycznymi i widocznością, Hillstone sBDS Serii I zapewniają administratorom bezpieczeństwa skuteczne środki do wykrywania zdarzeń IOC (Indicators of Compromise), lokalizowania ryzykownych hostów i serwerów oraz odtwarzania ścieżki ataku (kill chain).

Ponadto przeprowadzają łagodzenie zagrożeń i ataków w połączeniu z NGFW, a także z integracją systemu Hillstone XDR iSource.

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

// HILLSTONE NETWORKS seria AX

Kontrolery aplikacji (ADC – Application Delivery Controllers) serii Hillstone AX to następna generacja produktów do optymalizacji dostarczania aplikacji klasy korporacyjnej.

Hillstone ADC obsługuje pełen zakres funkcji równoważenia obciążenia, w tym równoważenie obciążenia łączy (LLB), równoważenie obciążenia serwera (SLB) i globalne równoważenie obciążenia serwera (GSLB).

Seria AX obsługuje kontrolę stanu aplikacji, serwerów i łączy, ochronę przed atakami sieciowymi pierwszego poziomu, odciążanie SSL, przyspieszanie aplikacji i danych poprzez buforowanie oraz wiele więcej.

Hillstone ADC może znacznie poprawić dostępność i skalowalność podstawowych aplikacji i platform biznesowych oraz skutecznie poprawić wydajność operacyjną korporacyjnych centrów danych.

Wraz z produktami zabezpieczającymi Hillstone, takimi jak zapory nowej generacji, Hillstone ADC może zapewnić kompleksowe dostarczanie aplikacji i funkcje bezpieczeństwa dla aplikacji i operacji biznesowych.

Seria AX zapewnia równoważenie obciążenia serwerów z dużą pojemnością współbieżną i nowymi możliwościami przetwarzania sesji. Inteligentnie dostosowuje dystrybucję ruchu na podstawie stanu kondycji węzłów serwera i automatycznie kończy przełączanie, aby zapewnić wysoką dostępność aplikacji.

Jest szeroko stosowana w równoważeniu obciążenia serwera, dystrybucji ruchu, zapewnienia ciągłości biznesowej pośród wielu centrów danych, optymalizacji łączy u wielu dostawców usług internetowych, zarządzania ruchem CDN oraz w przypadku innych scenariuszy optymalizacji i akceleracji aplikacji.

Hillstone ADC zapewnia wiodące w branży rozwiązania dla administracji, finansów, operatorów sieci, edukacji, opieki zdrowotnej i innych sektorów.

// Chętnie porozmawiamy i doradzimy

Nie znalazłeś tego,
czego szukałeś?

737 185 902 | 737 185 903 | 727 790 662