Over 1000 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// o producencie URZĄDZEŃ

Marka Hillstone Networks została założona w 2006 roku, w czym udział miały firmy NetScreen, Cisco oraz Juniper.

Hillstone Networks zapewnia zabezpieczenia sieciowe nowej generacji, wyposażone w rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Znany jest z produktów, które dzięki uczeniu maszynowemu zapewniają wysoką skuteczność w zapewnieniu bezpieczeństwa sieciowego tysiącom klientów na całym świecie.

// Rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb

Rodzina Hillstone Networks

Hillstone Networks stworzył rozwiązania o zróżnicowanych funkcjonalnościach i parametrach, przeznaczonych zarówno dla klientów z mmniejszą ilością urządzeń końcowych jak i tych korporacyjnych, z tysiącami stacji roboczych. 

Wszystkie modele podzielone są na następujące serie:

E-Series
A-Series
T-Series
S-Series
I-Series
AX-Series

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

// HILLSTONE NETWORKS seria e

Zapory Hillstone nowej generacji z serii E (NGFW – Next Generation Firewall) zostały zaprojektowane z myślą o określonej funkcji bezpieczeństwa i zapewniają kompleksową i szczegółową widoczność oraz kontrolę aplikacji.

Mogą identyfikować i zapobiegać potencjalnym zagrożeniom związanym z aplikacjami wysokiego ryzyka, zapewniając jednocześnie kontrolę opartą na politykach dotyczących aplikacji, użytkowników i grup użytkowników. Polityki można zdefiniować tak, aby zagwarantować przepustowość aplikacji o znaczeniu krytycznym, jednocześnie ograniczając lub blokując nieautoryzowane lub złośliwe aplikacje.

Hillstone NGFW z serii E kompleksowo zapewniają sieciom bezpieczeństwo i zaawansowane funkcje zapory ogniowej, posiadają doskonały stosunek wydajności do ceny, ponadprzeciętną efektywność energetyczną oraz wszechstronne mechanizmy zapobiegania zagrożeniom.

NGFW Hillstone serii E zapewniają aplikacjom ochronę przed atakami sieciowymi w czasie rzeczywistym, chroniąc przed wirusami, spyware, botnetami, spoofingiem ARP, atakimi DoS/DDoS, trojanami, przepłnieniem bufora i atakimi typu SQL injection.

Posiadają ujednolicony moduł wykrywania zagrożeń, który udostępnia szczegóły pakietów pozostałym elementom infrastruktury bezpieczeństwa (AD, IPS, filtrowanie adresów URL, antywirus, piaskownica), co znacznie zwiększa skuteczność ochrony i zmniejsza opóźnienia w sieci.

// HILLSTONE NETWORKS seria a

NGFW Hillstone Serii A oferują wysoką wydajność w zakresie przepustowości firewalla, jednoczesnych i nowych sesji, a także wyjątkowo szybką przepustowość w warstwie aplikacji (DIP), która ma fundamentalne znaczenie w celu spełnienia potrzeb wymagających środowisk bezpieczeństwa.

Oferuje również przyjazną funkcjonalność oprogramowania VPN IPSEC umożliwiając integrację z innymi producentami (np. Cisco, Fortigate, Stormshield, PaloAlto, MikroTik, itp.) aby w razie potrzeby wspierać dodatkowe funkcje bezpieczeństwa.

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

Dodatkowo UTM posiada wsparcie sprzętowe dla akceleracji VPN, SSL-TLS Intel® QAT. Wszystkie modele wyposażone są w gniazda na szybkie dyski twarde dzięki czemu istnieje możliwość zwiększenia miejsca do przechowywania logów. Modele przystosowane są do montażu w szafie rack. Posiadają wentylację z przodu i z tyłu, która pomaga w rozpraszaniu ciepła.

UTM Hillstone Networks Seria-A oferuje to co najlepsze w ochronie antyspam. Dzięki współpracy z światowym liderem w ochronie poczty, firmą CYREN udało się osiągnąć bardzo wysoką skuteczność ochrony antyspamowej i zapobiega spamowi w czasie rzeczywistym.

Mocną stroną urządzenia Hillstone Networks seria A jest to, że przeprowadzają inspekcję SSL (proxy SSL) poprzez dedykowany chip SSL/TLS Intel® QAT (bez udziału CPU), dzięki którym wydajność urządzenia nie spada tak diametralnie jak u innych producentów Firewalli (średnie spadki u innych producentów NGFW, UTM to ok 95-97% przepustowości całego systemu bezpieczeństwa przy włączonej inspekcji SSL).

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

// HILLSTONE NETWORKS seria e PRO

Zapory sieciowe nowej generacji Hillstone E-Pro (NGFW) zostały zaprojektowane z myślą o kompleksowym bezpieczeństwie z doskonałym współczynnikiem ceny do wydajności.

Zapewniają szczegółową widoczność i kontrolę aplikacji. Zaawansowana architektura systemu i dedykowane możliwości przyspieszenia sprzętowego umożliwiają modelom serii E-Pro zabezpieczenie całego ruchu z precyzyjną kontrolą bez pogorszenia wydajności.

Seria Hillstone E-Pro NGFW zawiera zaawansowane funkcje zapory, oferuje niskie zapotrzebowanie na energię, dużą wydajność oraz elastyczne, przystępne cenowo i łatwe w zarządzaniu rozwiązanie, które zapewnia kompleksową ochronę przed zagrożeniami i wsparcie dla bezpieczeństwa infrastruktury IT.

Seria E-Pro NGFW firmy Hillstone zapewnia zapobieganie włamaniom w oparciu o analizę ataków i głęboką inspekcję aplikacji i protokołów, co zabezpiecza warstwy 2-7 sieci poprzez skuteczne filtrowanie zagrożeń bezpieczeństwa, takich jak wirusy, konie trojańskie, robaki, oprogramowanie szpiegujące, ataki z wykorzystaniem luk w zabezpieczeniach i ataki unikowe.

Seria E-Pro wykorzystuje zoptymalizowany algorytm identyfikacji ataków w celu łagodzenia ataków DoS/DDoS, co zapewnia bezpieczeństwo sieci i dostępność aplikacji biznesowych. NGFW firmy Hillstone oferuje zaawansowaną ochronę przed atakami internetowymi, która nie tylko zapobiega atakom internetowym, takim jak wstrzykiwanie SQL i skrypty między witrynami, ale także chroni przed manipulowaniem stronami internetowymi i podobnymi exploitami.

Silnik wykrywania wirusów oparty na skanowaniu strumieniowym umożliwia filtrowanie z niskimi opóźnieniami i z wysoką wydajnością w protokołach HTTP/HTTPS, FTP, SMB, różnych protokołach przesyłania poczty i skompresowanych plikach. Filtrowanie adresów URL może pomóc administratorom sieci w łatwym kontrolowaniu przeglądania złośliwych adresów URL. Różnorodne funkcje zarządzania i kontroli mogą zapobiegać złośliwym działaniom ukrytym w ruchu szyfrowanym SSL, w tym wiadomości e-mail.

Cloud Sandbox, zaawansowany silnik wykrywania zagrożeń, może emulować środowisko wykonawcze i analizować wszystkie działania związane ze złośliwymi plikami, identyfikować zaawansowane zagrożenia i dostarczać kompleksowe raporty o zagrożeniach oraz błyskawiczną sugestię reakcji na incydent.

// HILLSTONE NETWORKS seria t

Inteligentna zapora nowej generacji firmy Hillstone z serii T (iNGFW) wykorzystuje trzy kluczowe technologie, aby wykrywać zaawansowane ataki i zapewniać ciągłą ochronę przed zagrożeniami dla dzisiejszych sieci informatycznych.

Po pierwsze używa klastrowania statystycznego w celu wykrywania nieznanego złośliwego oprogramowania, wykorzystując opatentowany silnik Hillstone Advanced Threat Detection (ATD).

Po drugie, wykorzystuje analitykę behawioralną do wykrywania anomalii zachowań w sieci, co opiera na silniku Hillstone Abnormal Behavior Detection (ABD).

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

Po trzecie wykorzystuje silnik do analizy korelacji zagrożeń (ATC). Rozwiązania Hillstone umożliwiają skorelowanie zdarzeń zagrożeń wykrytych przez różne moduły — w tym ATD, ABD, Sandbox i inne tradycyjne technologie wykrywania zagrożeń oparte na sygnaturach, wykorzystując informacje kontekstowe do identyfikacji zaawansowanych zagrożeń.

Hillstone ATC umożliwia dokładną analizę wykorzystując informacje z pozostałych modułów. Każde wykryte w ten sposób zagrożenie, jest automatycznie łączone z etapami postępów zagrożenia w tzw. „Kill Chain”. Dzięki komplesowym danym, uzupełniony zostaje on o bogaty kontekst informacji dla analityków bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie – np. umożliwia ustalenie wektora ataku, jego siły i wykorzystanej metodologii. Rozwiązania Hillstone Serii T zapewniają również opcję przechwytywania pakietów, co w połączeniu z syslogiem i dziennikami ruchu, gwarantuje szereg dodatkowych informacji, które można wykorzystać również w celach dochodzeniowych i kryminalistycznych.

Silnik ABD wykorzystujący uczenie maszynowe oraz sztuczną inteligencję stale uczy się sieci, aby opracować wzorce dla standardowego ruchu sieciowego dla danej pory dnia. Wysyła alerty na podstawie przeanalizowanego ruchu, gdy aktywność sieciowa przekracza wyliczone wskaźniki. Używa w tym celu ponad 50 tablic wymiarowych, które służą do kalkulowania normalnego ruchu sieciowego w warstwach L4-L7. Proces ten określany jest jako modelowanie zachowania.

Ponadto silnik ABD został przeszkolony z wykorzystaniem narzędzi hakerskich w celu zapewnienia, że szkodliwe działania będą bezzwłocznie i prawidłowo rozpoznawane. Rozwiązania te znacząco ograniczają liczbę sytuacji, w których zdarzenie uznawane jest jako błędnie pozytywne zagrożenie (false positive) i zapewniają użytkownikowi wiele opcji do zatrzymania ataku.

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

// HILLSTONE NETWORKS seria S

Ponieważ krajobraz zagrożeń agresywnie ewoluuje, jako naturalną odpowiedź na nie opracowywane są nowe technologie ochrony sieci. Pośród nich, jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań jest system zapobiegania włamaniom (IPS – Intrusion Prevention System). Urządzenia serii S bazują na sieciowym rozwiązaniu IPS (NIPS) i działają w trybie ciągłym i przewodowym, wykonując głęboką inspekcję pakietów oraz kontrolę całego ruchu sieciowego. Urządzenia wykorzystujące NIPS stosują reguły oparte na kilku metodach, między innymi analizują anomalie protokołów i sygnatur w celu blokowania zagrożeń.

Hillstone NIPS wdraża się w sieci, aby kontrolować ruch uznany jako niewykryty przez rozwiązania obwodowe, co stanowi integralną część systemów bezpieczeństwa sieci ze względu na wysoką wydajność, brak kompromisów, najlepsze w swojej klasie możliwości ochrony oraz szerokie i elastyczne scenariusze wdrażania.

Platforma Hillstone NIPS zapewnia wysoką przepustowość, niskie opóźnienia i maksymalna dostępność w celu utrzymania wydajnych operacji bezpieczeństwa bez narażania wydajności sieci. NIPS łączy analizę protokołów, reputację zagrożeń i inne funkcje zapewniające ochronę przed zagrożeniami od warstwy 2 do warstwy 7, w tym atak ARP, atak Dos/DDoS, nieprawidłowe protokoły, złośliwe adresy URL, złośliwe oprogramowanie i ataki sieciowe.

Hillstone NIPS zapewnia kompleksową widoczność w oparciu o protokół, aplikację, użytkownika i treść. Może zidentyfikować ponad 3000 aplikacji, w tym setki aplikacji mobilnych i aplikacji w chmurze.

Łącząc wiele źródeł danych, system może zidentyfikować informacje kontekstowe umożliwiające podejmowanie właściwych decyzji blokujących. Dzięki szczegółowej i niezawodnej funkcji raportowania zapewnia widoczność w różnych widokach:

• Unikalne szablony, w zależności od tego, czy jesteś właścicielem, administratorem systemu czy administratorem bezpieczeństwa, etc.
• Zorganizowane treści dotyczące różnych zagrożeń (bezpieczeństwa, systemowych, sieciowych), które wyraźnie Ci pomogą zrozumieć ryzyko i podjąć właściwą decyzję.

// HILLSTONE NETWORKS seria i

Produkty serii I firmy Hillstone Networks służą do wykrywania, śledzenia i reagowania (NDR) na naruszenia ochrony i bezpieczeństwa serwerów w infrastrukturze krytycznej.

System klasy sBDS Server Breach Detection System to podstawa każdego wysoko bezpiecznego działu SOC (Security Operations Center). Wykorzystuje on wiele technologii wykrywania zagrożeń, w tym tradycyjne oparte na sygnaturach lub regułach, modelowaniu danych dotyczących zagrożeń na dużą skalę, a także maszynowym uczeniu analizy zachowań użytkowników.

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

System stanowi idealne rozwiązanie do wykrywania zaawansowanych zagrożeń, w tym oprogramowania ransomware, złośliwego oprogramowania do kopania kryptowalut, oraz ochrony serwerów krytycznych i wrażliwych danych przed wyciekiem lub kradzieżą.

Razem z kompleksowym „wypatrywaniem” zagrożeń, możliwościami analitycznymi i widocznością, Hillstone sBDS Serii I zapewniają administratorom bezpieczeństwa skuteczne środki do wykrywania zdarzeń IOC (Indicators of Compromise), lokalizowania ryzykownych hostów i serwerów oraz odtwarzania ścieżki ataku (kill chain).

Ponadto przeprowadzają łagodzenie zagrożeń i ataków w połączeniu z NGFW, a także z integracją systemu Hillstone XDR iSource.

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

// HILLSTONE NETWORKS seria AX

Kontrolery aplikacji (ADC – Application Delivery Controllers) serii Hillstone AX to następna generacja produktów do optymalizacji dostarczania aplikacji klasy korporacyjnej.

Hillstone ADC obsługuje pełen zakres funkcji równoważenia obciążenia, w tym równoważenie obciążenia łączy (LLB), równoważenie obciążenia serwera (SLB) i globalne równoważenie obciążenia serwera (GSLB).

Seria AX obsługuje kontrolę stanu aplikacji, serwerów i łączy, ochronę przed atakami sieciowymi pierwszego poziomu, odciążanie SSL, przyspieszanie aplikacji i danych poprzez buforowanie oraz wiele więcej.

Hillstone ADC może znacznie poprawić dostępność i skalowalność podstawowych aplikacji i platform biznesowych oraz skutecznie poprawić wydajność operacyjną korporacyjnych centrów danych.

Wraz z produktami zabezpieczającymi Hillstone, takimi jak zapory nowej generacji, Hillstone ADC może zapewnić kompleksowe dostarczanie aplikacji i funkcje bezpieczeństwa dla aplikacji i operacji biznesowych.

Seria AX zapewnia równoważenie obciążenia serwerów z dużą pojemnością współbieżną i nowymi możliwościami przetwarzania sesji. Inteligentnie dostosowuje dystrybucję ruchu na podstawie stanu kondycji węzłów serwera i automatycznie kończy przełączanie, aby zapewnić wysoką dostępność aplikacji.

Jest szeroko stosowana w równoważeniu obciążenia serwera, dystrybucji ruchu, zapewnienia ciągłości biznesowej pośród wielu centrów danych, optymalizacji łączy u wielu dostawców usług internetowych, zarządzania ruchem CDN oraz w przypadku innych scenariuszy optymalizacji i akceleracji aplikacji.

Hillstone ADC zapewnia wiodące w branży rozwiązania dla administracji, finansów, operatorów sieci, edukacji, opieki zdrowotnej i innych sektorów.

// Chętnie porozmawiamy i doradzimy

Nie znalazłeś tego,
czego szukałeś?

737 185 902 | 737 185 903 | 727 790 662