Over 1000 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// o producencie oprogramowania

Bitdefender to międzynarodowa firma, współpracująca z przedsiębiorstwami oraz osobami prywatnymi, w ponad 150 krajach na całym świecie. Siedziba firmy mieści się w Bukareszcie. Zatrudnia ponad 1300 pracowników.

Począwszy od roku 2017 przedsiębiorstwo posiada globalnie ponad 500 milionów użytkowników. Firma otrzymała certyfikaty wszystkich głównych ośrodków certyfikujących programy antywirusowe: CheckMark, Av-Comparatives, Virus Bulletin, AV – Test, PC Mag, PC World, CRN.

// rozwiązanie biznesowe

Bitdefender - GravityZone

Bitdefender GravityZone jest kompleksowym rozwiązaniem zabezpieczającym, które zapewnia najlepszą ochronę i wysoką wydajność. Umożliwia scentralizowane zarządzanie, szybkie wdrażanie i swobodę wyboru między konsolą zarządzania w chmurze lub lokalną konsolą zarządzania.

Bitdefender GravityZone w szybki i dokładny sposób oraz co równie ważne – przy niskich kosztach administracyjnych i minimalnym obciążeniu systemu, chroni przedsiębiorstwa przed całym spektrum zagrożen cybernetycznych.

Jako oprogramowanie nowej generacji eliminuje potrzebę uruchamiania wielu rozwiązań bezpieczeństwa punktów końcowych na jednej maszynie. Łączy w sobie technologie kontroli zapobiegawczej, wielostopniowe techniki wykrywania bez podpisu oraz automatycznego reagowania.

GravityZone - dostępne wersje

Business
Security
Advanced Business Security
Elite
Security
Ultra Security EDR
Enterprise
Security

Technologie GravityZone

// INTROSPEKCJA OPARTA NA HIPERWIZORZE

Introspekcja Bitdefender bazująca na Hiperwizorze jest podstawą nowej, pionierskiej warstwy zabezpieczeń. Wykrywa ona ataki w czasie rzeczywistym, skanując surową pamięć wewnętrzną bezpośrednio z poziomu hiperwizora, bez potrzeby korzystania z agenta w dowolnej maszynie wirtualnej.

// GLOBALNA SIEĆ OCHRONY

Dzięki globalnej sieci 500 milionów maszyn Bitdefender może pochwalić się największą globalną infrastrukturą dostarczania zabezpieczeń.

Globalna Sieć Ochrony Bitdefender (GPN – Global Protective Network) przetwarza 7 miliardów zapytań na dzień, wykorzystuje do tego modele refleksyjne i zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego w celu wykrywania szkodliwego oprogramowania. Zapewniając ochronę przed wszelkimi zagrożeniami w czasie rzeczywistym.

System wykrywa, przewiduje i podejmuje działania w celu unieszkodliwienia nawet najnowszych zagrożeń w dowolnym miejscu na świecie w zaledwie 3 sekundy. Aktualizuje aplikacje, źródła wiadomości e-mail i witryn internetowych oraz wysyła powiadomienia.

// NARZĘDZIA OCHRONY PUNKTÓW KOŃCOWYCH

Inteligentny agent bezpieczeństwa GravityZone ocenia maszynę hosta podczas instalacji w celu samodzielnej konfiguracji do optymalnej formy i dostosowuje swoje zachowanie zgodnie z dostępnością punktu końcowego.

Administratorzy zabezpieczeń przydzielają zasoby do zadań związanych z bezpieczeństwem za pomocą polityk dla poszczególnych grup komputerów. Mogą ustawić narzędzia bezpieczeństwa do pracy na maszynie lokalnej, zdecydować, że będą polegać bardziej na Globalnej Sieci Ochrony Bitdefender lub całkowicie odciążyć zabezpieczenia serwerów bezpieczeństwa.

// INTELIGENTNE SCENTRALIZOWANE SKANOWANIE

Bitdefender jest pierwszym dostawcą zabezpieczeń, który od 2011 roku zapewnia odciążenie skanowania na urządzenia wirtualne. Proces skanowania jest scentralizowany, co oznacza, że zamiast indywidualnie chronić fizyczną lub wirtualną maszynę, traktuje on środowisko jako całość.

Scentralizowane serwery bezpieczeństwa obsługują większość procesów antymalware po odciążeniu ich z każdej chronionej maszyny fizycznej lub wirtualnej.

// OCHRONA PRZED ZAGROŻENIAMI ZERO-DAY

Technologia proaktywnego wykrywania GravityZone wykorzystuje zaawansowane metody heurystyczne do wykrywania zagrożeń typu zero-day w czasie rzeczywistym. Analizuje zachowanie aplikacji w sandboxie przed zezwoleniem na jej uruchomienie w systemie operacyjnym, a także monitoruje i kontroluje ją, dopóki jest aktywna.

// OCHRONA WIADOMOŚCI W CZASIE RZECZYWISTYM

Heurystyczna technologia antyspamowa Bitdefender wykrywa nowy i nieznany spam. Aby zapewnić ochronę w czasie rzeczywistym, system porównuje duże ilości wiadomości spamowych i uczy się odróżniać niechciane wiadomości od tych prawidłowych e-maili. Rozpoznaje nowy spam, dostrzegając nawet najbardziej subtelne podobieństwa ze starszymi niechcianymi wiadomościami. Oparta na Global Protective Network Bitdefender technologia zapewnia najsilniejszą ochronę przed próbami spamowania i phishingu.

// kluczowe cechy bitdefender gravityzone

// Chętnie porozmawiamy i doradzimy

Nie znalazłeś tego,
czego szukałeś?

737 185 902 | 737 185 903 | 727 790 662