// o producencie oprogramowania

Esecure to dynamicznie rozwijająca się na rynku ogólnopolskim grupa, specjalizująca się w zakresie bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych (systemy bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych, ochrony informacji niejawnych, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa, audytów bezpieczeństwa, audytów teleinformatycznych i innych).

Jednym z ich produktów jest SecureVisio, czyli platforma do wykrywania i zarządzania incydentami, podatnościami i ryzykiem, a więc rozwiązanie SIEM nowej generacji.

// SecureVisio

Interaktywny system obsługi incydentów i planowania bezpieczeństwa IT

SecureVisio jest wyposażony w potężne, zaawansowane mechanizmy gromadzenia i przechowywania informacji o zdarzeniach z całej infrastruktury IT.

System umożliwia zbieranie logów za pomocą protokołu syslog, Windows Event Forwarding i interfejsów API oraz odczytywanie danych z plików tekstowych, baz danych, a nawet kont e-mail.

Wykorzystuje płaską bazę danych opartą na plikach, co pozwala na bardzo wysoką wydajność. Wbudowane mechanizmy automatycznej archiwizacji umożliwiają długoterminowe, centralne lub rozproszone przechowywanie danych na wybranym przez administratora systemu wolumenie dysku.

System SecureVisio wspomaga organizację między innymi w:

  • Szybkiej i poprawnej obsłudze incydentów bezpieczeństwa
  • Efektywnym kosztowo planowaniu bezpieczeństwa IT
  • Utrzymaniu ciągłości działania krytycznych procesów biznesowych
  • Projektowaniu i audytowaniu zabezpieczeń technicznych adekwatnie do wymagań prawa i działalności biznesowej organizacji

SecureVisio NextGen SIEM

SecureVisio NextGen SIEM
SecureVisio NextGen SIEM to nowej generacji rozwiązanie Security Information and Event Management zaprojektowane pod kątem spełnienia współczesnych wymagań bezpieczeństwa umożliwiające szybkie wykrywanie incydentów i innych zagrożeń.

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

// najważniejsze funkcje i zalety SecureVisio NextGen SIEM

SecureVisio SOAR

SecureVisio SOAR
SecureVisio SOAR to specjalistyczne rozwiązanie Security Orchestration, Automation and Response służące do automatyzacji zarządzania i reagowania na incydenty oraz usprawnienia innych procesów zarządzania bezpieczeństwem.

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

// najważniejsze funkcje i zalety SecureVisio SOAR
// SecureVisio

Porównanie do konkurencji w odniesieniu do rodzaju technologii

SecureViso system SIEM, SOAR - porównanie do konkurencji
// POZOSTAŁE ROZWIĄZANIA Z KATEGORII:

SIEM, SOAR

// Chętnie porozmawiamy i doradzimy

Nie znalazłeś tego,
czego szukałeś?

737 185 902 | 737 185 903 | 727 790 662