// o producencie rozwiązania

Backup Xopero

Firma powstała w 2009 roku i w początkowej fazie skupiała się głównie na rozwiązaniach cloudowych w formule backup Xopero dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W kolejnych latach zaczęła pracę nad gamą produktów rozwiązujących szereg biznesowych problemów i działających na bardzo różnych infrastrukturach .

Backup Xopero to kompleksowe rozwiązanie do backupu i przywracania danych, które zabezpiecza wszystkie kluczowe dane. Mogą to być zarówno pojedyncze pliki, bazy danych czy serwery fizyczne oraz wirtualne.

Dzięki temu backup od xopero stanowi idealne narzędzie nie tylko w niewielkich firmach, ale też i większych o bardziej złożonej strukturze organizacyjnej.

// rozwiązanie biznesowe Xopero ONE Backup & Recovery

Backup Xopero - korzyści dla Twojej firmy

Xopero ONE Backup & Recovery to rozwiązanie do backupu danych w formule All-in-ONE, czyli niezawodny backup i odzyskiwanie danych, wyjątkowo przyjazna na rynku konsola centralnego zarządzania oraz kompatybilność z praktycznie każdym najpopularniejszym magazynem na dane.

Łatwość wdrożenia i zarządzania sprawia, że zapewnienie bezpieczeństwa dla nawet najbardziej złożonej infrastruktury IT jest tak proste, jak ochrona zaledwie kilku komputerów.

// Co możesz zabezpieczyć?

Xopero dla firm - kompleksowe rozwiązania IT dla Twojego biznesu

Serwery

Windows, Linux

Stacje robocze

Windows, MacOS, Linux

Bazy danych

MySQL, MS SQL,, Firebird, MariaDB i inne

Bezwględna ochrona klucza prywatnego

GitHub i Bitbucket backup

GitProtect.io by Xopero ONE

Microsoft 365

Niezawodny Backup i bezpieczeństwo danych to priorytet dla firmy

Wdrożenie
On-Premise
lub SaaS
Zainstaluj usługę zarządzania na swoim sprzęcie lub wybierz model SaaS, aby korzystać z usługi w chmurze, bez potrzeby instalacji. Niezależnie od wybranego modelu wdrożenia możesz przechowywać swoje kopie danych lokalnie lub w chmurze.
Plan-based
backup
 
Szerokie możliwości konfigurowania planów backupu - określasz typ kopii, dane i urządzenia do zabezpieczenia, harmonogram, retencję, kompresję, poziom szyfrowania, okno backupu czy opóźnienie startu. Ustaw raz, a plan backupu wykona się automatycznie.
Długoterminowa
retencja
/ GFS
Przechowuj wszystkie wersje, określ liczbę kopii i czas ich przechowywania. Wybierz podstawowy schemat rotacji kopii (pełnych, przyrostowych i różnicowych), albo skonfiguruj GFS, aby przechowywać kopie długoterminowo, oszczędzić przestrzeń i przywrócić dane z dowolnego momentu w czasie.
// Kluczowe funkcjonalności backupu od XOPERO

Backup Xopero - bezpieczne backupowanie danych

Szybkie przywracanie i Disaster Recovery - backup Xopero

Szybkie przywracanie danych i wdrożenie Disaster Recovery nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wszelkie niezbędne komponenty są dostępne w ramach rozwiązania Xopero ONE Backup & Recovery. Co konkretnie?

Any2Any Restore
Technologia FDR
(Flexible Drive Restore)
Czyli konwersja przywróconego obrazu w formacie RAW na popularne rozszerzenia wirtualizacji, takie jak VHD, VHDX, VMDK.
Granularne przywracanie
Przeglądaj i błyskawicznie przywracaj konkretne, wybrane pliki, dane Microsoft 365, metadane Git, pliki z kopii VM itd. z wykonanej kopii obrazu bez konieczności przywracania całego sytemu
Bare Metal Restore
Przywróć kopię wszystkich danych i całego systemu na tym samym lub nowym urządzeniu z pomocą specjalnie dostosowanej technologii i pendrive’a. Natychmiast wróć do pracy po awarii.

Backup Xopero - Centralne zarządzanie

Konfiguracja i monitoring polityki bezpieczeństwa nawet najbardziej złożonej infrastruktury IT nigdy nie były tak proste. Konsola centralnego zarządzania Xopero ONE dostępna jest bezpośrednio z przeglądarki. A wraz z nią: 

Intuicyjny
interfejs
Napędzane danymi dashboardy oraz statystyki w formie wizualnej łączą łatwość użytkowania i precyzyjne zarządzanie kopią zapasową.
Łatwy
monitoring
Zaawansowane audyt logi, zadania oraz powiadomienia e-mail pozwolą ci być zawsze na bieżąco z kontrolą danych w twoim przedsiębiorstwie.
Wielopoziomowe
zarządzanie
Dodawaj użytkowników, przypisuj im role i uprawnienia, aby dzielić obowiązki, a jednocześnie mieć kontrolę nad dostępem i bezpieczeństwem.

Bezpieczeństwo z backupem Xopero

01
Szyfrowanie
AES
 
02
Wybór
poziomu
i kompresji
03
TLS
transfer
 
04
No Single
Point of
Failure
05
Bezpieczny
Manager
Haseł

Webinary oraz wersja próbna backup Xopero

// darmowe, CYKLICZNE WEBINARY

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania Xopero ONE Backup & Recovery, zachęcamy do zapisania się na zupełenie darmowy webinar. 

Webinary prowadzone są kilka razy w tygodniu, dlatego z pewnością znajdziesz dogodny dla siebie termin.

Zapisz się na darmowy webinar
// Wersja testowa

Istnieje możliwość niezobowiązującego przetestowania rozwiązań Xopero bez żadnych zobowiązań.

Jeśli potrzebujesz wersji testowej lub masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Napisz lub zadzwoń do nas!

Cyberbezpieczny Samorząd z Xopero Unified Protection 4Gov

W ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd producent rozwiązania przygotował dedykowaną ofertę dla Jednostek Samorządu Terytorialnego, w której skład wchodzą:

Certyfikat
zgodności
Potwierdza zgodność z wymogami dotyczącymi kopii zapasowych, opisanymi w warunkach dofinansowania.
Oferta
XUP4Gov
Dedykowana wycena Xopero Unified Protection 4Gov zgodna ze specyfikacją projektu.
Wsparcie
wdrożeniowe
Darmowe wdrożenie techniczne oraz szkolenia zespołu IT. Dodatkowo gwarantuje unikatowe na rynku wsparcie działu Xopero Customer Success w języku polskim.
Dokumentacja
powdrożeniowa
Dedykowana polityka backupu i polityka Disaster Recovery na potrzeby audytów i kontroli wewnętrznej
Konsultacje
powdrożeniowe
Po 30 dniach od wdrożenia darmowa konsultacjęa techniczną, aby wprowadzić zaawansowane funkcjonalności systemu.
Voucher
na edukację
Podnoszenie kompetencji cybersecurity - voucher wstępu na szkolenia Xopero - stacjonarne i online - ważny przez 12 miesięcy od zakupu rozwiązania.
// Dedykowane konsultacje dla JST

Jeśli jako Jednostka Samorządu Terytorialnego masz jakieś pytania lub wątpliwości w kontekście rozwiązania Xopero ONE Backup & Recovery oraz grantu z Projektu Cyberbezpieczny Samorząd, zachęcamy do zapisania się na darmowe konsultacje. 

Konsultacje prowadzone są kilka razy w tygodniu, dlatego z pewnością znajdziesz dogodny dla siebie termin.

Zapisz się na konsultację dla JST
Xopero Cyberbezpieczny Samorząd
Xopero Backup Recovery - Partner Premium
// Platinum Partner

Nasza firma posiada status Partnera Platinum firmy Xopero, co pozwala nam na przygotowanie ofert dla Klientów w bardzo atrakcyjnych cenach oraz zapewnienie im dedykowanego wsparcia technicznego.

Szybkie przywracanie i Disaster Recovery - backup Xopero

Szybkie przywracanie danych i wdrożenie Disaster Recovery nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wszelkie niezbędne komponenty są dostępne w ramach rozwiązania Xopero ONE Backup & Recovery. Co konkretnie?

Niezawodny backup endpointów

Przypadkowy incydent, błąd ludzki, uszkodzenie sprzętu, cyberatak… wszystkie te sytuacje mogą sprawić, że Ty i Twoi pracownicy utracicie dostęp do danych z urządzeń końcowych i efektów swojej pracy. Nie zastanawiaj się “co by było, gdyby…” – miej pewność, że Twoje dane są chronione, dostępne i możliwe do przywrócenia z dowolnego momentu w czasie.

Skuteczny backup serwerów

Serwery Twojej firmy przechowują najcenniejsze dane – zastanawiałeś się jak długo Twój biznes przetrwa w obliczu braku dostępu do systemu i kluczowych danych? Zapomnij o tym scenariuszu. Xopero ONE skutecznie zabezpieczy Twoje środowisko fizyczne i zapewni ciągłość działania biznesu.

Wydajny backup VMware

Ochrona środowisk wirtualnych nie musi być kosztowna lub skomplikowana. Xopero ONE Backup & Recovery dla VMware wyróżnia się prostotą, ekonomicznością i niezawodnością, skutecznie zabezpieczając nawet najbardziej wymagające środowiska wirtualne i hybrydowe.

Efektywny backup Hyper-V

Wirtualizacja zmniejsza obciążenie, optymalizuje wykorzystanie zasobów, zwiększa elastyczność procesów i ułatwia zachowanie ciągłości działania biznesu. Zupełnie jak Xopero ONE Backup & Recovery dla Hyper-V. Zapewniamy dostępność i odzyskiwanie w Twoim środowisku wirtualnym, dzięki czemu możesz wznowić operacje IT w ciągu kilku minut

Backup Microsoft 365 zgodny z regulacjami

Microsoft zaleca posiadanie zewnętrznego oprogramowania do backupu pakietu M365 w celu realizacji zasad modelu współdzielonej odpowiedzialności. Xopero ONE zapewnia dostępność danych aplikacji, długoterminową retencję, elastyczne i granularne przywracanie, ściągając z Ciebie zdecydowaną część obowiązków w tym zakresie

GitProtect.io - backup środowisk DevOps #1

Kod źródłowy i projekty IT to niezaprzeczalnie jedne z najważniejszych zasobów w każdym biznesie. Dlatego też dane przechowywane w GitHub, GitLab, Bitbucket i Jira, muszą być odpowiednio zabezpieczone przed awarią, atakiem lub błędem ludzkim. Nie bez powodu sami dostawcy usług w chmurze, w tym Microsoft, GitLab i Atlassian zalecają posiadanie zewnętrznego oprogramowania do backupu danych, jakim jest GitProtect.io.

// Chętnie porozmawiamy i doradzimy

Nie znalazłeś tego,
czego szukałeś?

737 185 902 | 737 185 903 | 727 790 662

737 191 570