//szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa IT

Organizujemy szereg  szkoleń realizowanych przez osoby dysponujące  niezbędnymi certyfikatami oraz szerokim doświadczeniem. Szkolenie zaznajamiają uczestników z zagrożeniami, technikami ataków cyberprzestępczych oraz metodami socjotechnicznymi, ukierunkowanymi na osoby pracujące na co dzień przed komputerem.

Dzięki szkoleniom uczestnicy dowiadują się, w jaki sposób działają cyberprzestępcy, jakimi metodami próbują uzyskać dostęp do sieci teleinformatycznej w firmie oraz w jaki sposób w czasie zwykłej rozmowy osobistej, telefonicznej lub za pomocą poczty elektronicznej, oszuści potrafią wyłudzić informację od nieświadomego pracownika.

Podczas szkoleń dla pracowników biurowych zyskują oni także wiedzę na temat ryzyka związanego z atakiem na infrastrukturę firmową podczas korzystania z komputera służbowego do celów prywatnych.

Szkolenia realizowane są zarówno w formie stacjonarnej jak i online. Na życzenie jesteśmy w stanie zapewnić dodatkowe laptopy dla pracowników celem podniesienia efektywności samego szkolenia.

We współpracy z certyfikowanymi szkoleniowcami realizujemy szkolenia w ramach różnego rodzaju programów rządowych, takich jak Cyfrowa Gmina, dedykowane dla placówek medycznych w ramach projektu NFZ związanego z poprawą cyberbezpieczeństwa  oraz dla biznesu.

Chcesz zorganizować szkolenie dla pracowników?

Napisz lub zadzwoń do nas!

// Chętnie porozmawiamy i doradzimy

Nie znalazłeś tego,
czego szukałeś?

737 185 902 | 737 185 903 | 727 790 662