// o producencie oprogramowania

Energy Logserver to polska firma skupiająca się od wielu lat na dostarczaniu technologii z zakresu Log Management, SIEM oraz SOAR, która umożliwia efektywne zarządzanie ogromnymi ilościami danych.

Ponadto zapewnia ona szybkie i intuicyjne przeszukiwanie logów w celu wykrycia i reakcji na incydenty bezpieczeństwa.

// Wydajne centralne repozytorium logów, system zarządzania bezpieczeństwem SIEM oraz SOAR

Log Management & SIEM & Network Analysis Plan

Energy Logserver nie jest tylko bardzo wydajną platformą do zarządzania logami bezpieczeństwa. Oprócz tego oferuje między innymi alertowanie oraz korelację zdarzeń z bazą gotowych reguł korelacyjnych.

W procesie rozwoju tego systemu opracowany został również szeroki pakiet funkcjonalności, które czynią z niego niezwykle wydajny system klasy SIEM (Security Information & Event Management). SIEM Plan umożliwia jeszcze bardziej skuteczną i precyzyjną pracę nad analizą, wykrywaniem i zarządzaniem incydentami bezpieczeństwa.

Elementy składowe rozwiązania SIEM Energy Logserver

Log Management
Log Management Plan w swoim podstawowym założeniu jest centralnym punktem koncentracji wszelkich danych z infrastruktury IT. Nowoczesna i wydajna baza danych zapewnia nieograniczone i efektywne kumulowanie dowolnej ilości danych - bez żadnych ograniczeń związanych z liczbą zdarzeń, wygenerowanych gigabajtów czy ilości źródeł danych. Dziesiątki gotowych integracji oraz opracowana standaryzacja danych zapewniają szybki i intuicyjny proces wdrożenia.
SIEM
SIEM Plan to moduł rozszerzający podstawową funkcjonalność o kluczowe rozwiązania do wydajnego i produktywnego monitorowania środowiska IT pod kątem bezpieczeństwa. Moduł ten zawiera gotowe reguły bezpieczeństwa, raporty zgodności z regulacjami RODO/GDPR oraz NIST, analizuje infrastrukturę pod kątem występowania podatności i niepoprawnych konfiguracji.
SOAR
SOAR to technologia, która umożliwia organizacjom zbieranie danych o monitorowanych przez zespół operacjach bezpieczeństwa. SOAR jest odpowiedzialny za integrację alertów z systemu SIEM i innych technologii odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Pozwala to na dokonywanie analizy i kategoryzację incydentów bezpieczeństwa z wykorzystaniem zarówno siły ludzkiej i maszynowej. SOAR wspiera w zdefiniowaniu priorytetów i pozwala realizować standardowe działania dotyczące reagowania na incydenty. Dzięki temu organizacja może definiować procedury analizy incydentów i reakcji na nie w formacie cyfrowego przepływu pracy, oszczedzając przy tym czas administratorów.
Network Probe
Network Probe to zaawansowany moduł sondy sieciowej wzbogacający platformę Energy Logserver o dane pochodzące z analizy pakietowej oraz analizy przepływów sieciowych.
// kluczowe funkcje energy logserver
Energy Logserver SIEM SOAR
// najważniejsze zalety energy logserver

Webinary oraz wersja testowa

// darmowe webinary na żądanie oraz wersja testowa

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania z rodziny Energy Logserver, zachęcamy do zapisania się na zupełnie darmowy webinar. 

Webinary możemy zorganizować dla Ciebie na żądanie. Jeśli nie otrzymałeś jeszcze od naszych specjalistów #cybersec dogodnego dla siebie terminu, zarejestruj się poniżej na webinar na żądanie, a skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia konkretnego terminu, w jakim będziesz dostępny.

Podczas webinarów masz możliwość dowiedzieć się więcej o funkcjach Energy Logserver, zadać pytania czy umówić dialog techniczny. 

Ponadto, jeśli potrzebujesz wersji testowej lub masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Napisz lub zadzwoń do nas!

Tematyka webinarów dostępnych na życzenie

01
NIS 2 w kontekście Energy Logserver Energy SOAR
Zapisz się

// Chętnie porozmawiamy i doradzimy

Jesteś zainteresowany
lub masz pytania?

737 185 902 | 737 185 903