Over 1000 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// o producencie oprogramowania

Energy Logserver to polska firma skupiająca się od wielu lat na dostarczaniu technologii z zakresu Log Management, SIEM oraz SOAR, która umożliwia efektywne zarządzanie ogromnymi ilościami danych.

Ponadto zapewnia ona szybkie i intuicyjne przeszukiwanie logów w celu wykrycia i reakcji na incydenty bezpieczeństwa.

// Wydajne centralne repozytorium logów, system zarządzania bezpieczeństwem SIEM oraz SOAR

Log Management & SIEM & Network Analysis Plan

Energy Logserver nie jest tylko bardzo wydajną platformą do zarządzania logami bezpieczeństwa. Oprócz tego oferuje między innymi alertowanie oraz korelację zdarzeń z bazą gotowych reguł korelacyjnych.

W procesie rozwoju tego systemu opracowany został również szeroki pakiet funkcjonalności, które czynią z niego niezwykle wydajny system klasy SIEM (Security Information & Event Management). SIEM Plan umożliwia jeszcze bardziej skuteczną i precyzyjną pracę nad analizą, wykrywaniem i zarządzaniem incydentami bezpieczeństwa.

Elementy składowe rozwiązań Energy

Log Management
Log Management Plan w swoim podstawowym założeniu jest centralnym punktem koncentracji wszelkich danych z infrastruktury IT. Nowoczesna i wydajna baza danych zapewnia nieograniczone i efektywne kumulowanie dowolnej ilości danych - bez żadnych ograniczeń związanych z liczbą zdarzeń, wygenerowanych gigabajtów czy ilości źródeł danych. Dziesiątki gotowych integracji oraz opracowana standaryzacja danych zapewniają szybki i intuicyjny proces wdrożenia.
SIEM
SIEM Plan to moduł rozszerzający podstawową funkcjonalność o kluczowe rozwiązania do wydajnego i produktywnego monitorowania środowiska IT pod kątem bezpieczeństwa. Moduł ten zawiera gotowe reguły bezpieczeństwa, raporty zgodności z regulacjami RODO/GDPR oraz NIST, analizuje infrastrukturę pod kątem występowania podatności i niepoprawnych konfiguracji.
SOAR
SOAR to technologia, która umożliwia organizacjom zbieranie danych o monitorowanych przez zespół operacjach bezpieczeństwa. SOAR jest odpowiedzialny za integrację alertów z systemu SIEM i innych technologii odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Pozwala to na dokonywanie analizy i kategoryzację incydentów bezpieczeństwa z wykorzystaniem zarówno siły ludzkiej i maszynowej. SOAR wspiera w zdefiniowaniu priorytetów i pozwala realizować standardowe działania dotyczące reagowania na incydenty. Dzięki temu organizacja może definiować procedury analizy incydentów i reakcji na nie w formacie cyfrowego przepływu pracy, oszczedzając przy tym czas administratorów.
Network Probe
Network Probe to zaawansowany moduł sondy sieciowej wzbogacający platformę Energy Logserver o dane pochodzące z analizy pakietowej oraz analizy przepływów sieciowych.
// kluczowe funkcje energy logserver
Logserver SIEM SOAR
// najważniejsze zalety energy logserver

Potrzebujesz konsultacji, dialogu technicznego, webinaru?

Napisz lub zadzwoń do nas!

// Chętnie porozmawiamy i doradzimy

Jesteś zainteresowany
lub masz pytania?

737 185 902 | 737 185 903